ליצירת קשר

מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

  מאיר כהן, חוקר פרטי

  מאיר כהן, חוקר פרטי, יוצא יחידת עילית של חיל הים ובוגר יחידת העיקוב הסמוי של היחידה המרכזית במשטרת ישראל.
  מאיר כהן החל את דרכו כחוקר פרטי צעיר ומוערך, במספר משרדי חקירות.
  בהמשך היה ראש צוות חקירות ומזה שלושים שנה הבעלים של משרד החקירות "מיקרו חקירות וטכנולוגיות".

  מיקרו חקירות וטכנולוגיות הוא משרד בוטיק, הפועל כיחידת קומנדו קטנה, יעילה ומשפחתית אשר פועלת כיחידה מובחרת למען המטרה.
  מאיר כהן זמין ללקוחותיו 365 ימים בשנה 24/7.

  משרד החקירות מיקרו חקירות וטכנולוגיות, פועל בכל תחומי החקירות מזה למעלה משלושה עשורים ועוסק בכל תחומי החקירות.
  חקירות שבינו לבינה. חקירות בתחום עברות מחשב, חקירות כלכליות וחקירות טכנולוגיות כגון: התקנת מצלמות גלויות וסמויות ובדיקות פוליגרף.
  המשרד חוקר בכל רחבי הארץ וכן ברחבי העולם המערבי.

  מיקרו חקירות וטכנולוגיות, פועלת בכפוף לחוק חוקרים פרטיים ועל פי רישיון משרד המשפטים בישראל.

  משרד החקירות מתחייב להעניק לכל לקוחותינו את מגוון השירותים ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר בישראל.

  מיקרו חקירות וטכנולוגיות, היא ממשרדי החקירות המובילים בישראל, אשר פועלת בארץ ובחו"ל ומעניקה שירותים לצמרת הכלכלית בארץ ובעלת קשרים במספר יבשות על גבי הגלובוס.
  מיקרו חקירות וטכנולוגיות, מתחייבת ללקוחותיה על מתן שירותים מקצועיים ויעילים ותפעל לקידום האינטרסים המשפטיים, הכלכליים, העסקיים והאישיים באופן ערכי יסודי מקצועי ודיסקרטי באופן מוחלט!

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   בלש פרטי

   יש שאלות שאף פעם לא הצלחנו למצוא עליהם תשובה ואני מאוד מעניינות. מי מאיתנו בתחום הכלכלי ומי מאיתנו בעולם הבית והמשפחה. אבל אם השאלות שאיתן אתם מתמודדים הן שאלות שצריך לתת להן מענה מקצועי מסיבה כזו או אחרת, אז המטרה שלכם צריכה להיות לפנות לעזרתו של בלש פרטי ויפה שעה אחת קודם. בעבר, שירותי משרדי חקירות כמו משרד מיקרו חקירות וטכנולוגיות לא היו השירותים הראשונים שעליהם הייתם מבקשים לפנות במקרה הצורך, אבל היום חקירות פרטיות הן בהחלט כלי רב-משמעות בעולם שבו חשוב לנו לתת תשובה אבל גם לשמור על דיסקרטיות מלאה. אז מתי כדאי לכם לפנות לעזרתו של בלש פרטי ואיך צריך לעשות את זה בצורה הטובה ביותר? כל הפרטים בכתבה הבאה.

   מתי תרצו למצוא שירותי בלש פרטי?

   הפנייה לעזרתו של בלש פרטי היא עניין של תזמון. קודם כל צריך להבין מה היא שאלה או מה הן השאלות שעליהן אתם רוצים לקבל תשובה. אם למשל אתם חושדים שבן או בת הזוג שלכם בוגדים בכם, פנייה מאוחרת לעזרת בלש פרטי עלולה לגרום להם לשנות את הרגלי היומיום שלהם וכך להסתיר את קיומה של מערכת יחסים מחוץ לנישואין. כמו כן, צריך להבין האם אתם יכולים מבחינה כלכלית לעמוד בהוצאה, בוודאי כאשר ברור לכם שיש השלכות להחלטה הזו ויכול להיות שתידרשו גם להליך פלילי בסיומה של החקירה הפרטית. ברגע שהחלטתם לפתוח בחקירה, צריך לפנות כמה שיותר מהר לחוקר וכך להבטיח שהחקירה ממצה את עצמה.

   בלש פרטי מחיר משתלם ועבודה מקצועית

   אומנם המשטרה יכולה להתערב במקרים מסוימים בתהליך החקירה שלכם ולתת פתרון לצרכים שלכם. אבל כאשר אתם רוצים לשמור את דבר החקירה מתחת לרדאר וחשוב לכם מאוד לשמור על רמה גבוהה מאוד של דיסקרטיות, אתם צריכים לפנות לעזרתו של בלש פרטי שזה הוא תפקידו העיקרי. אל תהססו לשאול את כל השאלות ולהבטיח שאתם מקבלים תשובות מתאימות אשר יכולות לספק אתכם ואת הצרכים של תהליך החקירה. אנחנו, אנשים משרד החקירות מיקרו חקירות וטכנולוגיות, נעזור לכם למצוא את הפתרונות הנכונים ונבטיח שאתם מקבלים שירות אישי וחשאי במיוחד.

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט