ליצירת קשר

מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

  חקירות כלכליות

  חקירה כלכלית מקיפה – מגנים על החברה שלכם בדיסקרטיות מלאה

  הרציונל בתהליך חקירה כלכלית הוא תמיד לשמור על החברה בצורה הכי דיסקרטית שיש. ולכן צריך לבחור חוקר פרטי בעל התמחות בתחום חקירות כלכליות שמסוגל לקחת על עצמו את החקירה ויודע איך לבנות תיק חקירה אמין ומהימן. עם המידע שצברתם אפשר לפנות גם לגורמי אכיפת החוק בסופו של יום ואפילו לתהליך תביעה אזרחית על מנת לדרוש בחזרה את הכסף או את הפיצויים שמגיעים לכם בשל ההתנהגות הבעייתית של הגנב. אנו, אנשי משרד החקירות מיקרו חקירות וטכנולוגיות נלווה אתכם בשלבים הקריטיים של חקירה כלכלית ונציע לכם ידע וניסיון רב שנים בתחום.

  איזה מידע מתגלה בחקירה כלכלית?

  מאבקי גירושין מגלים לנו צדדים שלא הכרנו בבן או בת הזוג. ניסיונות הסתרת רכוש להימנעות מחלוקת רכוש...
  כנסו לעוד >>

  חקירה כלכלית גירושין

  בשלב שבו מערכת היחסים הזוגית שלכם עולה על שרטון ואתם מבינים שאתם לא תמשיכו לנהל משק בית...
  כנסו לעוד >>

  חקירה כלכלית ועסקית

  משרד החקירות מיקרו חקירות וטכנולוגיות מתמחה, בחקירה כלכלית ופועל במישורים רבים ומגוונים על מנת לספק ללקוחותיו את מירב המידע...
  כנסו לעוד >>

  בדיקות רקע ויכולת כלכלית

  במהלך התקשרות עסקית בין אנשים פרטיים אנשי עסקים ו/או חברות גדולות.  מיקרו חקירות וטכנולוגיות מבצעים חקירות רקע...
  כנסו לעוד >>

  הונאות מעסיקים חברות וגניבות עובדים

  מיקרו חקירות וטכנולוגיות מספקת למעסיקים שירותי בדיקות מהימנות של העובדים, כנגד גניבות מהמעסיק, אי שמירה על נוהלי עבודה, "יציאה...
  כנסו לעוד >>

  איתור אנשים וחייבים

  מיקרו חקירות וטכנולוגיות עוסקת בחקירות איתור אנשים וחייבים בארץ ובחו"ל במיומנות רבה מאוד. למיקרו חקירות וטכנולוגיות יש קשרים...
  כנסו לעוד >>

  מידע נוסף בנושא

  חקירה כלכלית

  ניהול נכסים כלכליים היא תמיד משימה קשה ומורכבת, בוודאי כאשר החברה שלכם גדולה מאוד ויש לה לא מעט אנשי מקצוע עם אחריות ברמות משתנות. אבל מה קורה כאשר יש לכם חשד אמיתי וממשי להתנהלות כלכלית לא נכונה בחברה שלכם? אולי עובד שמנסה לגנוב כספים או מתחרה שמתמודד עם העסק שלכם באופן לא הוגן? במצב כזה, אתם מעוניינים לפתוח חקירה כלכלית ולהשיג את כל התשובות לכל השאלות על בסיס הידע והניסיון של חוקר פרטי מיומן ומנוסה שיכול ללוות אתכם שלב אחרי שלב לאורך הדרך. אנחנו, אנשי משרד החקירות מיקרו חקירות וטכנולוגיות מבינים עד כמה מורכב הוא הצורך שלכם ועוזרים לכם להבין איך לנהל חקירה כלכלית בצורה המקצועית ביותר.

  מה הם המטרות של חקירה כלכלית מקצועית?

  המטרה הראשונה של חקירה כלכלית בבסיסה להבין האם יש לכם זליגה של כספים או מידע פיננסי מתוך החברה שלכם. יש אינדיקציות שיכולות להשפיע על העסק שלכם גם אם לא גונבים מכם כספים. ולכן לפעמים אפילו גניבה של סודות מסחריים יכולה להיות גניבה שקשורה לחקירה כלכלית. יחד עם זאת, המשימה הראשונה של חקירה כלכלית היא תמיד לבדוק האם נגנב בפועל כסף מן החברה שלכם. זו היא דרישה לחייב אתכם לפעול בזהירות מספיק שכן אם באמת נגנבו כספים אז צריך לפעול מבלי שהגנב ירגיש שאתם מודעים לבעיה. אחרת הוא יפסיק לבצע את מעשה הגניבה ולכן יהיה קשה יותר לאתר את האחראים.

  חוקר כלכלי

  ניהול התחום הכלכלי בחברה שלכם חווה בחודשים האחרונים כמה וכמה אתגרים מאוד משמעותיים וקשים בעיקר בגלל שמתרחשות תופעות לא מוסברות. מצד אחד החברה שלכם מתנהלת באופן יחסית עצמאי. ומן הצד השני אתם מרגישים קושי לשלוט על הכספים או שאתם מזהים אובדן כספים או מידע. במצב של חוסר ודאות וכאשר יש לכם לא מעט חששות וחשדות, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לעצור לרגע אחד ולפנות לעזרתו של חוקר כלכלי מיומן ומנוסה, אשר יכול לאפשר לכם לקבל מידע על מה שמתרחש מתחת לפני השטח. זו היא המשימה המקצועית שלנו, אנשי הצוות של חברת מיקרו חקירות וטכנולוגיות, אנחנו נלווה אתכם לאורך תהליך החקירה עם חוקר כלכלי מיומן ומנוסה ששומר על הדיסקרטיות ועוזר לכם לפתור את כל התעלומות.

  שמרו על העסק שלכם – עם פעילות חוקר כלכלי אחראי

  השקעתם עשרות רבות של שעות עבודה ושנים ארוכות של פיתוח הרעיון בעסק שלכם. ועכשיו, כאשר חשבתם שאתם נכנסים לשלב של יציבות ועבודה על מי מנוחות, פתאום מתגלה בעיה בעסק שיוצרת קושי אמיתי לנהל את שגרת היומיום שלכם. מצד אחד, האפשרות הקלה והנוחה ביותר היא פשוט להשאיר את הדברים כמו שהם, אבל אתם לא מרשים לעצמכם לעשות את זה מהסיבה הפשוטה שחשוב לכם לפנות לעזרתו של חוקר כלכלי ביחד אתו לזהות מה המקורות לתחושת הבטן שלכם. זאת החלטה אחראית .     היא, ורק היא זו שתאפשר לעסק שלכם לגדול ולהתפתח גם כאשר המצב מאתגר במיוחד.

  חקירה כלכלית מקיפה

  אין צורך להמתין להתפתחויות נוספות כאשר מתחילים להצטבר חשדות חמורים בנוגע להתנהלות הכלכלית בתוך העסק שלכם. במצב כזה האינטרס הפיננסי של החברה שלכם הוא זה שעומד לנגד העיניים שלכם. ולכן אתם חייבים לפנות לעזרתו של חוקר כלכלי מהצוות המקצועי של חברת מיקרו חקירות וטכנולוגיות, ויפה שעה אחת קודם. אנחנו נבנה ביחד איתכם תהליך חקירה וננסה להבין מה הם האתגרים שאיתם אתם מתמודדים, כדי למצוא את מקור הבעיה בתוך העסק שלכם או מחוץ לו.

  קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט