חקירות אישות

בגידות

גירושין ובגידות

ניתן להניח שכל אחד מאתנו היה חשוף לבגידות כאלו ואחרות במהלך חיו. בגידות במקום העבודה, בגידות משותפים עסקיים. אך ללא ספק, הבגידות הכואבות ביותר הן על רקע רומנטי. בגידה של בן הזוג, היא כמו יריית חץ ישיר ללבו של בן הזוג השני. סביר להניח שלא פעם עברה בראשכם המחשבה: האם בעלי בוגד בי? האם אשתי בוגדת בי? גירושין ובגידות, או יותר נכון בגידות ובעקבות כך גירושים, נמצאים בעליה מתמדת. בין השאר בהשפעת הרשתות החברתיות החושפות בפנינו את העולם ה"מושלם" של בני המין השני וכן הקלות הבלתי מעורערת של יצירת קשר דרכם. ואל לנו לשכוח את כמות החומר הפורנוגרפי שזורם ללא הפסקה באינטרנט ואשר זמין לכל גולש. חומר שזמין לכולם, מי קטן ועד גדול מרווק ועד נשוי. אין ספק שתוכן זה בו מוצגים לגולש ביצועים אקרובטים ללא הפסקה, משפיע על בני שני המינים להתנסות ולהיחשף לעוד ועוד דברים. כשלא ניתן להתנסות בבית אז לא פעם, מתנסים בחוץ. במקרים של חשד, אנחנו מיקרו חקירות וטכנולוגיות נכנסים לתמונה. אנו מומחים לחקירות בתחום הגירושין והבגידות. המשרד מעסיק חוקרים מיומנים במיוחד לחקירות והמעקבים הנ"ל אשר מצריכים מיומנות מיוחדת וייחודית! במהלך החקירה  אנחנו מתעדים את מעשה הבגידה באופן מושלם כך שלא ייווצר ספק כל שהוא. משלימים את החקירה כולל זהות בן-בת הזוג עד למתן תמונה מלאה וברורה. לא פעם נדרש להיעזר בחקירות טכנולוגיות לאיסוף ההוכחות. מיקרו חקירות וטכנולוגיות מצוידת בציוד צילום והסרטה המתקדם ביותר ונמצאת בקדמת הטכנולוגיה בתחום החקירות בארץ ובחו"ל. אנו פועלים במהירות יעילות ומקצועיות על מנת לקצר הליכים וליעל עלויות ללקוחות.

בגידות

איתור והחזרת ילדים חטופים בכפוף לאמנת האג

לא פעם במקרים של נישואים מעורבים, למשל ישראלי עם נתינה זרה, נוצר סכסוך וקיימת האפשרות שההורה בעל הדרכון הזר יחטוף את הילדים ויחזור לארץ הולדתו ו/או לכל מדינה אחרת בעולם.
במקרים כאלו, במידה והילדים נולדו בישראל ואחד ההורים ו/או מי מטעמו חטפו את הילדים לחו"ל, למשרדינו יש את היכולת לאתר את הילדים ולהחזירם ארצה בכפוף לאמנת האג .