חקירות כלכליות

חקירות כלכליות

חקירה כלכלית ועסקית

משרד החקירות מיקרו חקירות וטכנולוגיות מתמחה, בחקירה כלכלית ופועל במישורים רבים ומגוונים על מנת לספק ללקוחותיו את מירב המידע הכלכלי והעסקי. חקירה כלכלית בודקת, מעגלי קשרים עסקיים ואישיים. קשר לחברות לנדל"ן בין אם בבעלותם ובין אם "כנהנה מהנכסים" וכן פרופיל חברה! צוות חוקרים מיומנים מבצעים את איסוף המודיעין מפענחים אותו ומעבירים את המוצר המוגמר ללקוח / למקבלי ההחלטות ומשמש ככלי עזר לתביעות כספיות ומשפטיות.

חקירות כלכליות

בדיקות רקע ויכולת כלכלית

במהלך התקשרות עסקית בין אנשים פרטיים אנשי עסקים ו/או חברות גדולות.  מיקרו חקירות וטכנולוגיות מבצעים חקירות רקע מקיפות וכלליות על השותף העתידי ו/או השותפה, או החברה המתקשרת.
בתום חקירת הרקע, מיקרו חקירות וטכנולוגיות, מעבירה אל הלקוח חוות דעת הכוללת נתונים והמלצות בכל הקשור ליכולתו הכלכלית, היקף העובדים (במקרה של חברה), אמינותו בכל המישורים, כולל מוסר תשלומים, חובות ועיקולים בעבר ובהווה של נשוא החקירה.
חקירות כלכליות

הונאות מעסיקים חברות וגנבות עובדים

מיקרו חקירות וטכנולוגיות מספקת למעסיקים שירותי בדיקות מהימנות של העובדים, כנגד גנבות מהמעסיק, אי שמירה על נוהלי עבודה, "יציאה לסידורים" במהלך שעות העבודה ובמקרים קיצוניים עובדים שבמהלך עבודתם אצל המעסיק בונים עסק משלהם המתחרה במקום עבודתם .

מיקרו חקירות וטכנולוגיות מעניקה את השירותים הנ"ל  לחברות וגופים ציבוריים

איתור חייבים

איתור אנשים וחייבים

מיקרו חקירות וטכנולוגיות עוסקת בחקירות איתור  אנשים וחייבים בארץ ובחו"ל במיומנות רבה מאוד.

למיקרו חקירות וטכנולוגיות יש קשרים במספר יבשות בעולם עם אנשי קשר ועל ידי כך מצליחה לאתר במהירות ובקלות יחסית אנשים ורכוש בארץ ובקצה הגלובוס .